22 خرداد

جناب آقای دکتر علی صفری، طی حکمی به سمت رئیس باشگاه یادگیری مهرالبرز منصوب شد

خواندن

481 دفعه

 


ریاست محترم موسسه آموزش عالی مهرالبرز طی حکمی جناب آقای دکتر علی صفری، را به سمت رئیس باشگاه یادگیری مهرالبرز منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی مهرالبرز، در متن این حکم آمده است:

"همکار گرامی
جناب آقای دکتر علی صفری
با سلام و احترام
با عنایت به دانش، تجارب و توانمندی های جنابعالی بنا به پیشنهاد مدیر محترم دفتر همکاری ها به عنوان" رئیس باشگاه یادگیری مهرالبرز" برگزیده می شوید تا با رعایت اولویت های اعلام شده به مرحله اجرا در آورید"

لازم به ذکر است وبسایت باشگاه یادگیری مهرالبرز بزودی با هدف برگزاری دوره های آموزشی و حرفه ای برای کسب و کارهای مختلف و همچنین افراد علاقمند شرکت در دوره های کوتاه و بلند مدت افتتاح خواهد شد.
این باشگاه حاصل یک دهه تجربه دانشگاه مهرالبرز در زمینه برگزاری دوره های آموزشی و حرفه ای برای کسب و کار های مختلف می باشد. هدف اصلی راه انــــدازی باشگاه یادگیری دانشگاه مهرالبرز، ایجاد تعامل و ارتبـــاط دو سویه با کلیه کاربران دوره هــــای مختلف آموزشی است که با دریافت و جمع آوری اطلاعات مفید، بتوانیــــم نقش موثرتری در ایفای نقش تعلیم و آموزش داشته باشیم. در باشگاه یادگیری مهرالبرز، دانش پژوهان به صورت هوشمند و هدفمند به منابع آموزشی موجود، که در قالب دوره های آموزش کوتاه مدت، کتاب، فایل های کمک آموزشی و ... است هدایت می شوند.در این بستر الکترونیکی، کاربران می توانند با توجه به علاقمندی خود موضوعات مختلف آموزشی را دریافت و به دیگران توصیه نمایند. همچنین این مسیر قابلیت بهره مندی کاربران از مزایای تشویقی در نظر گرفته شده برای هر فعالیت را دارا می باشد .

دکتر علی صفری دانش آموخته دكتراي مديريت صنعتي گرايش تحقيق درعمليات، دانشگاه تهران است؛ و درپایان از زحمات و تلاش های جناب مهندس کیوان عباسی در دوره سرپرستی باشگاه قدردانی می گردد.
 
روابط عمومی مهرالبرز
 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)