22 مهر

جداول رشته ها و مواد امتحانی آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 منتشر شد

خواندن

476 دفعه

 به گزارش روابط عمومی مهرالبرز به نقل از سازمان سنجش : جداول رشته ها و مواد امتحانی آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 منتشر شد.

در این اطلاعیه آمده است:

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 می رساند، براساس قانون "سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی" مصوب 94/12/18 مجلس محترم شورای اسلامی و همچنین مصوبات "شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی" آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 با شرایط زیر برگزار خواهد شد. لذا ضرورت دارد تمامی متقاضیان ورود به دوره فوق در کلیه رشته های مصوب دفتر گسترش آموزش عالی اعم از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی در این آزمون شرکت نمایند. لازم به ذکر است پذیرش در اين آزمون براساس قانون مذکور و مطابق این اطلاعیه و همچنين شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش آزمون مذکور (که در زمان ثبت نام توسط این سازمان منتشر می شود) صورت خواهد گرفت. 
 
 
 
 
ضمناً با توجه به تغيير صورت گرفته در رشته‌ امتحاني 1276- مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT) جدول مربوط به مواد امتحاني و ضرايب دروس اين رشته‌ امتحاني بصورت جداگانه به شرح ذيل اعلام مي‌گردد. لذا داوطلبان متقاضي اين رشته‌ امتحاني ضرورت دارد براساس اين اطلاعات نسبت به مطالعه مواد امتحاني اقدام نمايند.
 
 
 
 
 
لازم به توضیح است که موسسه آموزش عالی مهرالبرز در رشته های زیر اقدام به جذب دانشجو می نماید. جهت آشنایی با رشته ها بر روی نام آن ها کلیک کنید.

 روابط عمومی مهرالبرز

 
 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)