بازارکار و فرصت های شغلی
با راه اندازی سامانه اشتغال یابی از سوی معاونت دانشجویی فرهنگی مهرالبرز هر ماه بالغ بر یکصد عنوان شغلی معرفی شده که دانشجویان و دانش آموختگان با مهارت های شخصی و فراگرفته در موسسه امکان انتخاب آنها را دارند.
 

 

فرصتهای تحصیلی
ادامه تحصیل و رسیدن به مدارج بالای علمی دانش اموختگان همواره یکی از نشانه های موفقیت مراکز آموزش عالی  بوده است که خوشبختانه این مهم در موسسه آموزش عالی مهرالبرز نیز دارای اهمیت بسیار و توجه ویژه است.
دانش آموختگان مهرالبرز علاوه بر یادگیری دانش لازم در حوزه تخصصی تحصیلی با بهره گیری از دانش و محتوای غنی اساتید شناخته شده موسسه با کسب مهارتهای مختلف به ویژه در حوزه یادگیری الکترونیکی در طول دوران تحصیل خود در این موسسه ظرفیت بسیار خوبی جهت ادامه تحصیلات خود در دانشگاههای خوب داخلی و خارجی خواهند داشت همانگونه که در حال حاضر بیش از 50 دانش آموخته موسسه در مقطع دکتری در دانشگاههای مهم کشور و همچنین دانشگاههای اروپایی در حال ادامه تحصیل می باشند.

توانمند سازی
تحصیل علم در کنار فرا گیری مهارت های آن مقبول و موثر می باشد در این خصوص معاونت دانشجویی فرهنگی با برگزاری وبینار، کارگاه و کلاس های آموزشی با محتواهای کاربردی و کارآفرین به تقویت ویژگیهای مختلف دانشجویان پرداخته است.

 

 

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)