ویژگی کلاس های الکترونیکی مهرالبرز

کلاس مجازي يا Virtual Class فناوری است که دانشجويان و اساتيد در مکان‌های مختلف با فواصل مختلف را قادر می‌سازد تا صوت و تصویر همدیگر را به صورت زنده دریافت نموده و همانند جلسات حضوری با یکدیگر ارتباط داشته و تبادل نظر نمایند.
دانشجويان در کلاس‌هاي مجازي از طريق اتصال به اينترنت يک کلاس همانند کلاس‌هاي فيزيکي را تجربه خواهند نمود. معمولا اين سيستم براي شرکت‌هاي بزرگ و موسسات آموزشي جهت تدريس کارکنان و دانش آموزان استفاده مي‌گردد.

موسسه آموزش عالی مهرالبرز هم‌گام با تکنولوژي‌ها روز دنيا در امر آموزش الکترونيکي از کلاس‌هاي مجازي جهت انتقال دانش و ارتباط بين اساتيد و دانشجويان استفاده مي‌نمايد. کليه کلاس‌هاي درسي اين موسسه و همچنين کليه جلسات دفاعيه پايان دوره دانشجويان بصورت کاملا آنلاين از طريق اين کلاس‌هاي مجازي برگزار مي‌گردد که با اين ويژگي کليه دانشجويان در سراسر ايران مي‌توانند بصورت کاملا بر خط از اين کلاس‌ها بهرمند گردند.
دانشجويان در تمامي کلاس‌ها پشتيبان فني کلاس را در کنار خود دارند و در هر زمان که مشکلي براي دانشجويان بوجود آيد بصورت کاملا همزمان مشکل آنها برطرف مي‌گردد. همچنين اساتيد از بروزترين مقالات و همچنين بيشترين امکانات براي ارائه درس و يادگيري هر چه بيشتر دانشجويان از امکانات و ادوات آموزشي اين سيستم براي انتقال دانش استفاده مي‌کنند.

 

 

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)